6 dôvodov prečo vystavovať na IWA OutdoorClassics


Ste zvedavý ako by ste mohli účinne propagovať svoje podnikanie s výstrojom pre športovú streľbu? Alebo ako by ste mohli získať nové obchodné kontakty a príležitosti? Toto všetko ponúka svetová výstava IWA OutdoorClassics  (9. – 12. marca 2018, Norimberg, Nemecko). Pozrite si prehľad 6 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť túto unikátnu výstavu.

1.  Zúčastníte sa výstave svetového významu

Už pred viac ako 40 rokmi sa v Norimbergu uskutočnila prvá špecializovaná výstava streleckých športov, poľovníctva a výstroja pre outdoorové aktivity. Od tej doby sa IWA OutdoorClassics stala veľtrhom svetového významu. Odborníci z odvetvia športovej streľby, obchodný návštevníci a novinári z celého sveta prichádzajú na túto výstavu každý rok. Staňte sa súčasťou tejto nadnárodnej udalosti, zvýšte povedomie o svojej spoločnosti, predveďte svoje odborné znalosti a získajte nové obchody.

2.  Získate nové obchodné príležitosti

Viac ako 1500 vystavovateľov a takmer 50 tisíc obchodných návštevníkov vrátane tých, ktorí rozhodujú o uzatváraní nových obchodov, prišli minulý rok na veľtrh IWA. Takto veľké obecenstvo vám poskytuje skvelý potenciál pre úplne nové obchodné príležitosti. Vystavovatelia majú unikátnu možnosť naviazať hodnotné vzťahy s potenciálnymi zákazníkmi a dílermi v odvetví športovej streľby. Vďaka týmto kontaktom môžete expandovať svoje podnikanie na globálnej úrovni, dokonca získať objednávky priamo na výstave.

3.  Získate inšpiráciu

Pre niekoho môže byť náročné držať krok s najnovšími trendmi v oblasti športovej streľby. Výstava IWA vám ponúka možnosť vyťažiť z výstav ostatných vystavovateľov. Uvidíte, aké produkty a služby sú trendy, o čom sa ľudia rozprávajú a čo ich zaujíma. Tým získate novú inšpiráciu a motiváciu pre váš biznis. Znalosti, ktoré môžete získať na IWA, vám pošlú nový vietor do plachiet vášho podnikania.

4.  Dostanete sa k informáciám, na ktorých môžete profitovať

Kladenie správnych otázok a následné načúvanie vašim existujúcim a potenciálnym zákazníkom má pre vaše podnikanie cenu zlata. Na IWA môžete stretnúť a porozprávať sa s veľkým množstvom ľudí a získať tak dôležité informácie, ktoré vám pomôžu k rastu vášho podnikania. Nadšenci pre športovú streľbu sa s vami môžu podeliť o ich záujmy a názory. S takýmito informáciami budete môcť lepšie riešiť ich potreby a problémy prostredníctvom produktov a služieb, ktoré ponúkate, resp. vytvoriť lepšiu marketingovú stratégiu.

5.  Prezentujete svoju firmu, výrobky a obchodnú značku

Na IWA OutdoorClassics v Nemecku máte obrovský priestor pre zviditeľnenie svojej spoločnosti a vybavenia pre športovú streľbu, ktoré ponúkate. Dojem môžete urobiť nielen na vystavovateľov a návštevníkov, ale aj na viac ako  800 novinárov, ktorý každý rok prichádzajú na túto výstavu z celého sveta. Títo novinári hľadajú zaujímavé príbehy a ľudí, o ktorých by mohli písať. Pripravte si skvelú prezentáciu, získajte si ich pozornosť a spravte reklamu vášmu obchodu ako nikdy predtým.

6.  Profitujte na pridanej hodnote

Oficiálny prospekt výstavy IWA ponúka prehľad predchádzajúceho ročníka IWA 2017. Nasledovné čísla vás musia presvedčiť o výnimočnosti tejto výstavy:

  • 92% vystavovateľov sa stretlo s návštevníkmi s oprávnením uzatvárať obchody.
  • 96% vystavovateľov bolo schopných naviazať nové obchodné kontakty.
  • 96% vystavovateľov stretlo predstaviteľov svojej najdôležitejšej cieľovej skupiny.

Inými slovami, nové dohody a obchody sa na IWA stávajú skutočnosťou.

Užitočné odkazy a nástroje pre IWA 2018

Uvažujete, že navštívite IWA OutdoorClassics ako návštevník. Berte, prosím, na vedomie, že výstava je prístupná len pre obchodnú verejnosť od 18 rokov. Pozrite si kritéria pre prístup návštevníkov tu. Oficiálne lístky sú na predaj na tomto odkaze.

Idete na IWA tento rok alebo ste navštívili predchádzajúce ročníky? Máte zaujímavé tipy a rady, s ktorými sa chcete podeliť? Napíšte nám vaše nápady a postrehy do komentára nižšie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *