Najčastejšie otázky

Máte otázku a hľadáte na ňu odpoveď?

V tejto sekcii sme pre vás zhrnuli užitočné informácie vo forme odpovedí na často kladené otázky.

Musím sa zaregistrovať, ak chcem nakupovať na finequipment.sk?

Registrácia na finequipment.sk nie je pred nákupom nutná. Viac informácií o tom, ako prebieha nákup získate v časti Ako nakúpiť.

Čo ak potrebujem poradiť s výberom produktov?

V prípade, že potrebujete poradiť buď s výberom tovaru alebo máte akúkoľvek inú otázku týkajúcu sa športovej streľby, kontaktujte nás prostredníctvom našej poradne.

Čo robiť, ak vypršala platnosť mojej cenovej ponuky?

Platnosť cenovej ponuky je 60 dní. Počas tejto lehoty sme zaviazaní dodať Vám vybrané produkty v cene, ktorú sme uviedli vo Vašej cenovej ponuke. V prípade, že platnosť Vašej ponuky vyprší, obráťte sa nás emailom na adrese finequipment@finequipment.sk. Vzniknutú situáciu budeme s Vami riešiť individuálne.

Ako môžem za tovar zaplatiť?

Podrobné informácie o platobných možnostiach nájdete na tejto stránke.

Koľko dní potrvá, kým mi bude tovar doručený?

Doba doručenia objednávky závisí od aktuálnej dostupnosti objednávaného tovaru, ktorej odhad uvádzame pri jednotlivých výrobkoch. Presnú dodaciu lehotu poskytujeme v rámci cenových ponúk. Viac informácií o dodacích lehotách po odoslaní zásielok získate na tejto stránke.

Aká záručná doba sa vzťahuje na zakúpený tovar?

Záručná doba na zakúpený tovar je štandardne 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom. Viac informácií nájdete tu.

Môžem si zakúpený tovar vymeniť alebo ho vrátiť? Ako?

Ak Vám z nejakého dôvodu zakúpený tovar nevyhovuje, môžete ho buď vrátiť alebo si ho vymeniť. Na vrátenie, resp. výmenu tovaru Vám ponúkame nadštandardnú  lehotu 30 dní. Podrobný postup nájdete na tejto stránke.

Ako sa uplatňuje reklamácia na tovar?

Ak si želáte reklamovať zakúpený tovar, informácie ako postupovať nájdete na tejto stránke.

Ako vám môžem dať svoje referencie?

Svoje odporúčania na naše produkty alebo služby nám môžete poskytnúť písomne na emailovej adrese finequipment@finequipment.sk.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám váš dotaz buď na emailovú adresu finequipmet@finequipment.sk alebo použite kontaktný formulár.