Home – mobile

finequipment - predtým ako sa staneš olympionikom

Výroba a predaj potrieb
pre športovú streľbu

Máte už vybrané?

Vitajte na stránke fine2quipment.sk!

Čo robíme a pre koho?

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom športového vybavenia najmä pre olympijské puškové disciplíny športovej streľby. Pod značkou fine2quipment vám ponúkame produkty ako sú strelecké remene, strelecké opasky, bežce a pod.

Naše produkty sú vhodné pre každého športového strelca – pre úplných začiatočníkov, vrátane detí, ktorí so športovou streľbou len začínajú, alebo skúsenejších športových strelcov, ktorí sa chcú zlepšovať a dosahovať vyššiu úroveň svojej streľby.

Prečo to robíme?

V súčasnosti je možné na trhu nájsť veľké množstvo produktov od renomovaných značiek. Tie sa však predávajú za príliš vysoké ceny, čím sa stáva, hoci len základné vybavenie pre športovú streľbu, len veľmi ťažko dostupným.

Preto vám prostredníctvom značky fine2quipment prinášame výstroj pre športovú streľbu, ktorého hlavnou prednosťou je pomer cena / kvalita. Ponúkame vám výrobky vo vysokej kvalite, ktorá je porovnateľná s kvalitou výrobkov prestížnych značiek, avšak za oveľa priaznivejšie ceny! Týmto sa našim zákazníkom otvára možnosť dostať sa ku naozaj kvalitnému športovému výstroju a nevynaložiť pri tom značné finančné prostriedky.

 

 

Čo získate nákupom u nás?

Prémiovú kvalitu výrobkov za ceny, ktoré sú dostupné každému športovému strelcovi.
Možnosť uplatniť si množstvovú zľavu už pri prvej objednávke a vernostné zľavy pri každej ďalšej.
Predĺženú lehotu na vrátenie alebo výmenu tovaru do 30 dní od jeho zakúpenia.
Poštovné zadarmo pri nákupe nad 49 eur.

Odporúčania našich zákazníkov

Peter Čajkovič
Podhájska, Slovenská Republika
„Toto je môj prvý strelecký remeň, kúpil som ho na odporúčanie od známeho. S remeňom som zaznamenal citeľné zlepšenie. Použité materiály sú kvalitné, remeň je pevný, nastavenie univerzálne.“
Zdeněk Jančara
Březolupy, Česká republika
„Řemeny používáme už několik let pro všechny řemenové disciplíny žáků i dorostenců. S řemeny jsme spokojeni, jsou kvalitní a za výbornou cenu.
Radek Tichý
Lužná, Česká republika
„Zdravím Vás a chtěl bych vám moc poděkovat za zaslání řemenů. Tyto řemeny pro mládež perfektně sedí a jsou pevné. S používáním vašich řemenů se výsledky našich dětí výrazně zlepšily.“